Відгуки

Висловлюю слова подяки головному лікарю Волощенко Ірині Василівні та всьому медичному персоналу КНП Черкаська міська реабілітаційно-оздоровча поліклініка “Астра”. Ви досвідчені фахівці своєї справи надаєте медичні послуги оперативно, чітко, кваліфіковано, з розумінням відноситесь до проблем кожного пацієнта.Своєю працею ви даєте надію жити і це у вас виходить. Мушу сказати відверто – пацієнти в надійних руках і завдяки вашому професіоналізму ми будемо в повному порядку.Бажаю всьому вашому колективу успіхів у вашій нелегкій справі. Нехай міцним буде те, що найдорожче в житті – здоров’я та благополуччя ваших родин.

Олена Завгородня
30.08.2022


Висловлюю щиру, щиру подяку всьому колективу РОП “Астра”. Ірино Василівно, велика подяка Вам, що створили таку атмосферу зі своїми помічниками. Дякую за професійність, чуйність, людяність, турботу. Спеціалісти з великої букви, до яких особисто зверталась: Івашута І.М., Кобець А.А., Ямковий І.А. – дякую Вам! Мельник Л.Ю. – дякую! Дякую медсестрам з 106 каб. – Ніні Власенко, Інні Нестеренко, медсестрі з каб.203 магнітотерапії, медсестрам з 114 каб. медсестрі з кабінету маніпуляційних процедур Олі Тогобіцкій, медсестрам з кабінету фізпроцедур, Галині Миколаївні – ЛФК. Бажаю усьому колективу здоров’я, процвітання! Ви – найкращі! Ви на ділі показуєте любов до ближнього! Добро і світло переможе! Бажаю вам усім захисту.

Христенко Вікторія, ВПО з Донецької обл.
01.09.2022


Хочу висловити слова подяки колективу медзакладу “Астра”, а особливо медичному персоналу кабінету №210 за професійність в роботі, доброякість та турботу, які сприяють скорішому одужанню та бадьорості пацієнтів, всім добробуту та миру!

Зінченко Н.Б.
06.10.2022


Каб. №312 ЛОК. Дякую за доброту, чуйність, добре слово і веселу посмішку сестричці Наташі. Здоров’я тобі і всього найкращого.

Барановська М.М.
02.02.2023